| gangam a întrebat:

Salut am o problema cu telefonul meu. Mai exact atunci cand ascult muzica in casti volumul nu ramane constant. Cand se aude mai tare cand mai incet.Nu stiu ce are am incercat cu mai multe modele de casti si tot asa face.Atunci cand mut telefonul dintr-o parte in alta volumul scade sau creste sau cand vibreaza.Multumesc.

3 răspunsuri:
| pirla a răspuns:

Este o problema la telefon.Probabil ca a intrat apa in telefon (in locul unde este volumul) si de aceea nu iti merge.Ar trebui sa-l duci la reparat.Si mie mi s-a intamplat la fel si asta a fost problema.

| Andrei_Kovacs_1993 a răspuns:

Problema e la telefon in locul de casti poate ti destantata o clama din el sa ca dul la reparat

| Daniels89 a răspuns:

Incearca sa curete mufa de casti cu alcool, este foarte posibil sa functioneze ok dupa