| LaMbRiU21 a întrebat:

Buna TPU... Am un PSP GO Si vreau sa imi pun internet wireless dar are WI-FI si nu merge eu am WLAN si el are numai WEP si etc... doar WLAN nu are cum pot sa imi pun? Funda

Craciun Fericit happy

1 răspuns:
| manuel72 a răspuns:

Tu ai WLAN(Wireless Local Area Network),adica ai o retea wireless la care PSP-ul tau se poate conecta cu modulul sau wi-fi, dupa ce-l activezi. Ceea ce-ti cere la conexiune e practic parola ta de net, care este codificata(wep, wpa, wpa2).