| rapandula23 a întrebat:

Am un huawei g7300 si suporta wlan, iar mai nou la scoala ne-a fost bagat wireless... si vreau sa stiu, daca am abonament, si 15 MB internet, daca intru prin wireless risc sa consum din internetul dat la abonament?

DECI, risc sa consum acei MB dati la abonament, intrand pe net prin wireless?

2 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Daca te conectezi pri wi-fi nu consumi nimic din abonamentul tau! Trebuie doar sa fi atent pentru ca in momentul cand semnalul este slab la wi-fi telefonul se conecteaza automat prin wlan, deci intra pe abonament.Conexiunea de internet nu se intrerupe in momentul cand ai optiuni de conectare.Deci ->Atentie!

| fanporsche a răspuns:

Daca intri prin wireless NU se consuma acei MB.