| Leonte_Alexandru_1988 a întrebat:

Buna TPU am un samnsung care nu se aude prea tare si din cauza asta as vrea sa-l vand am citit pe net ca poate costa 1ntre 185lei si 200lei eu il dau cu 200lei daca este cineva interesat sa lase raspuns arata ca nou nout nu are cablu de date si casti uni daca nu vor sal cumpere macar salese niste coduri sa se auda mai tare plzzzzzzz

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

La ce nu se aude tare? La muzica sau la apel?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Adica ai un telefon defect dar vrei sa il vinzi cu cu petul maxim de second hand. Mai bine sparge-i si ecranul si cere 350 pe el. Se pare ca tu ii maresti pretul in functie de defectiuni.

| AlexElektro1987 a răspuns:

Sti ca faza cu preturile nu se zice cand vrei sa vinzi ceva?