| Talmacel_Alexia_1999 a întrebat:

Am un Samsung Galaxy A3 so nu stiu cum sa fac pose cu blit.
Ma puteti ajuta?

Răspuns Câştigător
| zuzulica18 a răspuns:

Are blit nu-i asa? Daca are intri la camera, si in partea de sus al telefonul trebuie sa iti arate ca un fel de fulger, daca e taiat inseamna ca nu e pornit, atunci apesi pe el si o sa se schimbe si o sa arate un fulger fara nimic asta inseamna ca poti filma cu blit, apoi apesi inca o data si o sa iti arate un fel de fulger cu un A mare langa el asta inseamna ca poti face poze cu blit.

1 răspuns:
| RareşTPUro a răspuns:

Atunci cand intri la camera photo, pe partea dreapta a ecranului este un fulger cu semnul interzis, apasa pe el si pune-l sa fie doar acel fulger.