| DellyDell a întrebat:

Am un Samsung galaxy j5 si am probleme foarte mari cu memoria. Am dat acum ceva timp actualizare la soft si in momentul de fata sistemul imi ocupa 3, 31 GB din 8, ceea ce inseamna ca memoria ramasa pentru aplicatii este foarte mica. Am dat resetare din fabrica de mai multe ori, iar toate fisierele sunt pe cardul sd, am dezactivat absolut toate aplicatiile de genul excel, word, Samsung health, skype etc., dar cu toate astea singura aplicatie pe care o am pe telefon este WhatsApp si nu mai pot lua nimic altceva deoarece ori spatiul este insuficient, ori dupa instalarea aplicatiei mi se opresc automat toate functiile dat fiind faptul ca memoria se umple. As dori sa stiu daca exista vreo metoda prin care sa pot rezolva aceasta problema. Multumesc anticipat!

3 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Descarca si instaleaza "CCleaner". Mic, eficace, nu ocupa memorie multa si iti curata memoria nefolosita.

| Anuket a răspuns:

Dacă ștergi și memoria cache, nu știu ce mai este de făcut. Poate dacă utilizezi aplicații care să ocupă puțin spațiu, dar dacă zici că se blochează... Nu știu nu am această problemăhappy

| LizardSwag1337 a răspuns:

360 security lite, donwload, clean, uninstall