| TheDarK2012 a întrebat:

Buna Tpu.Am un Samsung Galaxy Mini S5570 Si cand vreau sa ma conectez pe facebook imi spune javax.net.cssl cum fac sa imi mearga? Stiu ca e vorba sa imi iau un java scripter dar nu imi merge nici unul care il luasem.Recomandatimi unul bun si sigur.Multumesc dau funda.

2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Ai umblat unde nu trebuia.Am acelasi telefon.Am descarcat aplicatia de facebook de pe Magazin Play si merge fara sa mai instalez nimic altceva.

| mirlanul a răspuns:

Da ie eu am trebuie sa itiface cont la gamail si il descarci facebookul DA FUNDA