| anytaLP13 a întrebat:

Buna tpu..am un Samsung galaxy s gt-i9000 si de la un timp se inchide singur..de exemplu daca intru pe youtube se opreste imaginea si se aude sunetul de inchidere...si oricat l-as lasa nu mai merge si trebuie sa ii scot bateria. Daca ii fac un reboot credeti ca as rezolva problema sau sa il duc la un gsm? Mersi

2 răspunsuri:
| GrigoRee94 a răspuns:

Buna! big grin

Si eu am avut acelasi telefon ca al tau si totul se intampla din cauza softului, iti recomand sa pui pe el o versiune mai mare gen 4.2.2 sau 4.1.2 decat 2.3.6 sau 2.3.4,poti face si tu asta acasa doar daca te informezi mult mai bine pe siteurile de android! Daca nu poti sa te duci la un service GSM si sa ii rogi pe baieti sa iti puna o versiune mai buna decat cea "Stock"(2.3.6) big grin sper ca te-a ajutat big grin

| ioanagsp a răspuns:

Si eu am acelasi telefon. Nu mi s-a intamplat asa ceva, dar cateodata cand intru pe Instagaram sau Mess imi da "Aplicatia X s-a oprit din cauza undei defectiuni". Telefonul poate avea virusi in urma descarcari unor melodii sau nu stiu, poze, filme, fisiere, sau din cauza ca intri pe site-uri neprotejate. intelegi tu. Du-te cu el la un gsm si vezi ce pot rezolva aia. Succes. :3