| AlexCool_5717 a întrebat:

Am Samsung Galaxy S4 si am o problema la el. Nu se mai aude sunetul si cand ii dau restart, adica ii scot carcasa si scot bateria, cartela si microSD se aude dar dupa ceva timp iar nu se mai aude. Stiti voi cumva cum se poate rezolva asta?

1 răspuns:
| miTzuliK93 a răspuns:

Uite de asta nu prea halesc eu samsungurile. Ai mai putea incerca sa dai restart la telefon cu castile bagate in el.

Daca nici asa, atunci metoda care rezolva mereu problema asta este un hard reset.