| adryana201 a întrebat:

Bună tpu.Am un Samsung galaxy s5830i şi vreau să pun parolă la mesaje dar nu ştiu cum.Dau funda pentru cel mai folositor mesaj.

Răspuns Câştigător
| espadacatzo a răspuns:

Cauta in android market aplicatia "Go SMS Pro"
Aceasta aplicatie iti schimba un pic tema la mesaje, iti ofera posibilitatea de a pune parola si iti ofera si Privat Box.
Este foarte folositoare.
Eu o folosesc doar pentru Privat Box.
In Privat Box poti baga contacte si cand primesti un mesaj de la acea persoana, in loc de "New Message" iti apare ce vrei tu.
Eu mi-am pus sa apara "Error.404"
In Privat Box am bagat niste fete si cand primesc mesaj de la ele, in caz ca sunt cu prietena...ea crede ca este o simpla eroare a telefonului.
Si asa scap basma curatabig grin
Bafta cu mesajele.