| Crissti69 a întrebat:

Buna TPU.Am un Samsung galaxy trend plus si de fiecare data cand n.am semnal si se blocheaza semnalul.Si trebuie sa.l resetez.
Ce mi.ati recumanda sa fac ca sa am semnal tot timpul?

6 răspunsuri:
| horia2012 a răspuns:

Daca ai posibilitatea, schimba cartela SIM dintr-un alt telefon. Daca face la fel, il duci in Service. Daca nu, te duci la operatorul tau si schimbi cartela SIM.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am avut si eu problema asta mai dedemult dar am constatat ca dupa ce stergi cateva aplicatii mari ai semnal. Daca nu inseamna ca tu locuiesti intr-o zona cu semnal slab.

| Crissti69 explică (pentru anonim_4396):

Apetrei_Ionut_2000 ce.a mai mare aplicatie a mea este Facebook si n.as stergeo. Nu exista ceva aplicatie care face semnalul bun?

| anonim_4396 a răspuns (pentru Crissti69):

Nu stiu sorry

| MonstruletulDinBomboaneExpirate a răspuns:

Du-l la service.

| Crissti69 explică:

Am schimbat-o din alt telefon si tot asa face sad