| AlexandraaaaPopescu31 a întrebat:

Am un telefom Samsung s3570 chat on. Stiti daca are si aplicatia de gasire a unei melodii? Multumesc anticipat! happy

Răspuns Câştigător
| MaxKiller911 a răspuns:

Salut! Iti poti instala Track ID daca merge pe telefonul tau ( nu mai stiu sigur daca e doar pentru Sony Ericsson)

2 răspunsuri:
| charleslouboutin a răspuns:

Aplicatia aia se numeste Shazam. Ma indoiesc ca merge pe prostia aia de telefon sincer, dar caut-o pe net de unde iti iei tu de obicei aplicatii.

| AlexandraaaaPopescu31 explică (pentru charleslouboutin):

Nu imi iau aplicatii de pe niciun site, dar poti sa imi recomanzu tu unul daca vrei
big grin