| titirez69 a întrebat:

Am un telefon Allview p5 life si astazi mi s-a descarcat. Astazi l-am pus la incarcat, dupa ce s-a incarcat am vrut sa il deschid, dar s-a blocat la sigla Allview. L-am lasat asa 3 ore, dar tot la sigla a ramas blocat. Ce pot sa fac?

1 răspuns:
| MitzaaRulzz a răspuns:

Cred ca aceasta problema este destul de intalnita deja la p5 life. Exact acelasi lucru l-am patit si eu, l-am dus la garantie si mi-au rescris softul. Au fost baieti de treaba, l-au trimis dupa 10 zile inapoi. Iti recomand sa faci la fel.