| mihaimiron a întrebat:

AM UN telefon care are displayul spart! Sunt logat pe acel telefon cu Facebook si alte conturi! Vreau sa il vand. Daca viitorul cumparator il va repara va putea sa intre in conturile mele?

3 răspunsuri:
| Crackman a răspuns:

Deci nu poti vedea nimic pe el?
Daca da... dai reset din fabrica
Daca nu, da el va avea acces la ele

| Bogdan70001 a răspuns:

Deci daca nu poti vedea nimic pe el nu-l vinde pentru ca daca ii va repara ecranul va avea acces la toate datele tale, daca il poti folosi da-i reset

| Codrinn69 a răspuns:

Da, daca telefonul nu a fost resetat la setarile din fabrica, va avea acces la contul tau. Te poti loga pe un alt telefon (de la cineva daca nu ai) si iti poti schimba parola, ai acolo si o optiune de delogare de pe toate dispozitivele. Succes!