| Carmy21 a întrebat:

Am un telefon de 2 ani, LG T300. Si as vrea sa mi-l schimb, nu tine bateria deloc la el si e destul de vechi.
Problema e ca nu ma pot hotara ce telefon sa imi iau. Ma gandeam la Huawei Ascend G300 sau Htc Desire C. Care e mai bun? Sau ce telefon imi recomandati? Pana in 600 de lei.
Dau funda celui mai bun raspuns, si bineinteles detaliat.

Răspuns Câştigător
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

CATEGORIC Huawei Ascend G300, deoarece este mai performant dpdv tehnic.

Vezi comparaţia/MOTIVELE şi specificaţiile tehnice la linkul :
http://www.smartprix.com/......1_2091.php

Toate cele bune.