| CrYsTyYy a întrebat:

Vreau sa-mi iau un telefon la abonament de la Vodafone.M-am gandit la HTC desire c si Huawei ascend g300.Voi ce alegeti sau ce imi recomandati?

2 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Strict din cele doua as alege Huawei ascend g300. Este mai performant, ecran mai mare etc. Softul ar parea ramas putin in urma, dar in anumite tari deja exista update la android 4.1 oficial

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Prefer Huawei ascend g300, pentru că :

Are display de 4 inchi, rezoluţie mai mare, procesor mai puternic, baterie mai puternică, etc.

Pentru alte detalii vezi linkul : http://telefonultau.eu