| crιѕтyɴɴα a întrebat:

Am un telefon LG cu touch.Am vazut o tipa in autobuz care se juca un joc era cu o bila. Miscai telefonul si bila se misca.Imaginea se misca in sus si bila trebuia sa coboare in jos. Erau niste obstacole gen betze cum s'ar zice.La inceput ti se da mai multe mingi.Deci...cum se numeste jocul? Sau de unde il pot downloada? Mentionez ca scria in denumire si 3D...Da n'am retinut tot ce scria!

20 răspunsuri:
| LoveYouAngel a răspuns:

Din cate vad eu p-aici, singura proasta esti tu.
Mama, mi-ai facut ziua mai buna! rolling on the floor

| LoveYouAngel a răspuns:

Aaa, si fata aia nu te-a injurat doar te-a facut proasta. [1]
Cand creierul e cat o nuca, injuratura [arma prostilor ca tine] prinde forta! [2]
Din [1] si [2] reiese ca esti V.A.R.Z.A.
Aaaa, si ai grija sa nu te impiedici te un telefon... fara firrolling on the floor)

| vip2008cool a răspuns:

Jocul acela e un joc doar pentru telefoane HTC, nu stiu ce LG ai vazuthappy

Răspuns utilizator avertizat
| vip2008cool a răspuns:

Iti spun sincer, fara bataie de joc, acel joc si eu il am pe HTC si e jocul din fabrica al telefonului.

Răspuns utilizator avertizat
| ColorBubbles a răspuns (pentru crιѕтyɴɴα):

Cum se cheama jocul?

Răspuns utilizator avertizat
| ColorBubbles a răspuns (pentru crιѕтyɴɴα):

Ce oameni... lol.

Răspuns utilizator avertizat
| ColorBubbles a răspuns (pentru crιѕтyɴɴα):

Sictir.

| Forev3rAlone a răspuns (pentru ColorBubbles):

Mdea...dcaa nu voia macar sa-l afle toata lumea, putea macar sa zica,, iti dua un mesaj cu numele jocului, ca sa nu afle toti"
Eu as spune imediat nu as tine pentru mine, ca reaua.
Dar mai bine las-o, ca nu merita oh go on

| ColorBubbles a răspuns (pentru Forev3rAlone):

Ai dreptate.Am observat ca e egoista. Nu e nimic. Cei destepti cedeaza.

Răspuns utilizator avertizat
| Forev3rAlone a răspuns (pentru crιѕтyɴɴα):

Scuza.ma, dar nu.mi amintesc sa te fii gabat in seama.Si stii cum se spune,, prostii se baga singuri in seama"winking Deeci, macar daca te bagai in seama cu o vorba inteligentawinking

Răspuns utilizator avertizat
| Forev3rAlone a răspuns (pentru crιѕтyɴɴα):

Da, dar nu m.am bagat in seama cu prostii ca tine.Cum am spus:macar dcaa te bagi in seama, zi ceva inteligent.
Si da stiu ca e intrebara ta, dar deodata c enu vorbeam cu tine, nici macar n-am zis ca na-i avea drepturi, ca ai, dar tot te-ai bagat in seama ca proasta si ai spus ceva si tu esti singura care sustine astarolling on the floor
Soo tongue

| LoveYouAngel a răspuns (pentru Forev3rAlone):

Continua ca zici bine. happy
mi-ai imbunatatit ziualaughing
Esti taree \m/