| Lucky8 a întrebat:

Am un telefon LG optimus l7 si mi s-a rupt (crapat )carcasa acolo unde trebuie sa il bagi la incaracat. Pe ce site as putea intra sa gasesc o noua carcasa (ps : nu carcasa de protecti, carcasa telefonului din fabrcata, a si va rog daca se poate, sa fie pretul in jur de 20 lei sau mai ieftin, nu am un buget mare la varsta mea happy ).

2 răspunsuri:
| adywow a răspuns:

Incearca okazii.ro sau www.mercador.ro preturile sunt cam de varsta ta :)))