| Bebitza99 a întrebat:

Buna TPU am un telefon Nokia 5130 C-2 Express Music dar nu se incarca nu stiu ce are, am luat incarcator exact pentru aceasta marca de telefon si tot nu merge. Scrie Incarcator neacceptat sau ceva de genu. Daca il sting de tot telefonul imi apare bateria ca se incarca l-am lasat o zi si tot nu s-a incarcat. As vrea sa stiu ce are sau ce as pute sa-i fac

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu poti sa-i faci nimic deoarece s-a defectat o piesa asa am patit si eu trebuie dus la un Service GSM altfel nu il vei tutea repara nu o sa te coaste mult pe la 30 in func de defectiune

| AnonimusGate a răspuns:

Nai ce sa-i faci mergi la un service GSM