| yoyo_2337 a întrebat:

Am si eu un telefon nokia 6300 si cand il bag la incarcat imi apare"incarcator neacceptat" si la alte telefoane merge deci nu e devina incarcatoru ci telefonul imi ziceti si mie ce are si ce pot sa fac...happy

6 răspunsuri:
| cornel a răspuns:

Cumpara altu

| maduts a răspuns:

Incearca cu un incarcator universau sau du-te cu telefonul la reparat

| Gαβi a răspuns:

Incearca si cu alt incarcator, daca iti merge cu altul inseamna ca nu e incarcatorul bun.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti cumpara un incarcator universal e 10 lei

| IepurasulBrunet a răspuns:

Te duci la magazinul de unde ai achizitionat telefonul si te adresezi vanzatorului de acolo. happy

| madutza_dwdwlyna a răspuns:

Du-te la GERMANOS. daca stai in buzau :-| daca nu, du-te la un centru de telefoane.nu mai atinge bine la clamutele din telf