| Alle15 a întrebat:

am un telefon Nokia lumia 610 si vreau sa stiu daca primeste microsim de cosmote. Se poate sa fie codat pe Vodafone? Sau merg ambele? Unde pot afla? Ofer funda E URGENT.

Răspuns Câştigător
| AjutaPeTPU a răspuns:

Pai daca ai spus ca ai un Nokia Lumia 610, de ce nu verifici daca primeste microsim... Pentru a descoperi daca este codat poti merge de unde l-ai cumparat, sau direct la un magazin specializat pe telecomunicatii, in cazul tau (Cosmote sau Vodafone )

1 răspuns:
| Leo32 a răspuns:

Eu am Lumia 625 cu microsim codat Orange, telefonul tau are micro-sim dar daca e codat nu prea poti afla pana nu incerci cartela. Daca e codat te costa cam 30 lei decodarea. Bafta