| BubuPitica a întrebat:

Am un telefon : Orange Nivo si am o problema la el.
Eu nu mai pot vedea celelalte mesaje pe care le primesc... Ce pot face? DAU FUNDA! happy

4 răspunsuri:
| winer98 a răspuns:

Da un reset to default ai grija toate contactele se sterg. Funda?

| BubuPitica explică (pentru winer98):

Se sterg si aplicatiile pe care le-am instalat eu? adica jocuri?

| winer98 a răspuns (pentru BubuPitica):

Din pacate da se sterg dar se vor instala automat daca ai conectiune wifi dai pe google play daid pe meniul aditional aplicatiile mele si de acolo dai install si se instaleaza toate doar daca le ai de pe google play

| elenaaxdd a răspuns:

Poti sa te duci la un magazin Orange si poti sa ii intrebi sa vezi daca pot face ei ceva sau daca este inca in garantie poti sa il dai la reparat. Si in principiu nu va dura mai mult de o sap maxim