| c35 a întrebat:

Am un telefon pe care l-am dus la service(ma rog le-am dat telefobul celor de la Germanos ca sa-l trimita)stiti cumva cat dureaza reparatia? Dau funta Va roog!

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Pastreaza-ti funta.Nu stiu ce are telefobul tau ca sa iti spun cat dureaza reparatia.

| darrio2007 a răspuns:

Anagramat esti tu. Daca vedeai intrebarea iti dadeai seama ca i-am raspuns cu aceleasi cuvinte.Tricoul sa il iei tu ca pe mine nu ma incape.

| untu a răspuns:

Depinde de defectele telefonului dumneavoastra mobil si trebuie trimis la Bucuresti cu garantie si mai depinde de randul reparatiei, deci durata maxima a reparatiei trebuie sa fie in maxim 2 saptamani de la primirea telefonului in reparatie!

| c35 explică:

Telefonul nu accepta codul(parola) este un LG optimus hub e 510