| Cristina22Maria a întrebat:

TPU! Am un telefon Samsung mini galaxy s5570 si cand bag cablul USB in el, nu da nici un semn. Nu e de vina cablul usb pentru ca la alte telefoane merge. nu stiu ce i.am facut, poate e de la setari, nu stiu. Va rog sa imi spuneti! Dau fundita

2 răspunsuri:
| alexcs123 a răspuns:

Pai cand il bagi nu iti apare usb mode pe telefon sau ceva de genul? Si pentru Samsung iti trebuie kies. Funda?

| Cristina22Maria explică (pentru alexcs123):

Nu, nu imi apare. nu stiu ce i.am facut pentru ca cand il bagam imi arata ceva pe telefon si eu dadeam ok apoi se conecta...si gata dar acum nu mai imi apare si trebuie sa bag acum pozele dupa telefonul lui tata laughing