| FataCuScplici a întrebat:

Bună TPU.
Am un telefon smart Vodafone 875 şi am o problemă.
Î n urmă cu câteva săptămâni, am scăpat telefonul și s-a zgâriat pe butonul de "ieşire", pe cel din stânga jos.
Credeţi că dacă îi pun o folie protectoare telwfonului, va dispărea aceea zgârietură?
Vă rog mult, ajutați-mă!
Dau funda persoanei care mă ajută cel mai mult!

Răspuns Câştigător
| Revendicated a răspuns:

Hey,daca-i pui o folie protectoare,zgarietura nu va dispare, doar nu o sa se mai vada asa mult, un prieten de-al meu a patit chestia asta si singura sansa a fost carcasa, sper ca te-am ajutat, la revedere

2 răspunsuri:
| stlucian a răspuns:

Doar daca schimbi touchscreen-ul :

http://www.gsmnet.ro/......nal--82647

va avea efectul dorit.Cu manopera. vreo 50 lei(depinde de service). Apoi o folie pentru e preveni astfel de neplaceri.

Răspuns utilizator avertizat