| GymmyCool a întrebat:

Buna TPU am un telefon Vodafone Smart 2 si am intrat in wi-fi acum o saptamana si prindeam foarte multe retele acum cand intru nu prind pe nimeni de ce? S-o fi sters ceva? daca da imi puteti spune cum pot sa o instalez sau sa repar. Multumesc mult Funda

2 răspunsuri:
| VasyBlueLighT a răspuns:

Salut,si eu am Vodafone smart 2 si e foarte bun(parerea mea), pai depinde si de locatie, daca te misti si 1 metru s-ar putea sa nu mai prinzi, find ca nu mai esti in raza de actiune a wi-fi, de cand am telefonul eu nu am patit asa ceva, e de la locatie, miscate prin locul in care ai prins pana gasesti din nou!

| GymmyCool explică (pentru VasyBlueLighT):

Nu merge de geaba nu stiu ce are nu imi apare nimeni care ar avea internet.