| GymmyCool a întrebat:

Buna TPU am un telefon Vodafone Smart 2 si am intrat in wi-fi acum o saptamana si prindeam foarte multe retele acum cand intru nu prind pe nimeni de ce? S-o fi sters ceva? daca da imi puteti spune cum pot sa o instalez sau sa repar. Multumesc mult FUNDA

3 răspunsuri:
| MarcusAlex503 a răspuns:

Poate vecinii nu mai au rutter l-au deconectat sau au pus parola dar mai bine e sa mergi acolo unde l-ai cumparat, poate e defect

| MarcusAlex503 a răspuns:

Sau intrii la setari dai pe WI - FI si acolo trebuie a iti apara la cine te poti conecta.

| GymmyCool explică (pentru MarcusAlex503):

Aia e ideea ca nu apare nimeni la wi-fi si il am conectat... dar nu stiu ce are. o sa ma duc sa vad la Vodafone daca poate ceva sau sa ma duc la un magazin care lucreaza cu mobile poate mi-l repara. mersi ori cum de raspuns.