| Mary012 a întrebat:

Am un telefon Wink Glory SE si merge ok dar are o mica problema. Microfonul merge in apel sau sa dau vocale dar cand sun pe wapp sau mess cu video nu se aude si nu stiu de ce. Permisiunile sunt acordate si i-am dat si o resetare din fabrica dar tot nimic. Multumesc.

1 răspuns:
| Andreea975 a răspuns:

Asta înseamnă ca ai un virus care nu permite aceste lucruri, cel mai indicat este sa îți bagi un antivirus pentru telefon.Deoarece acum îți poate strica unele chesti in telefon cum ar fi ce ti sa întâmplat acum dar peste mult timp după ce va lua toate datele, nu ti se va mai deschide telefonul. Băgați un antivirus sau mergi cu el la reparat de acolo de unde l-ai luat sa vezi ce are cu adevărat. Sper ca te-am ajutat