| PetrescuDaNNNieL99 a întrebat:

as vrea sa achizitionez un Allview a4you din magazin nu de pe net, se merita sunt bune merg bine, am auzit ca se incalzesc in spate acolo langa camera daca da de ce? as vrea sa-mi zica cine are sau a avut un asemea telefon, parerea despre ele in legatura cu calitatea-pretul costa in jur de 270 de lei! help plzzz dau FUNDA! happy

Răspuns Câştigător
| Bybanu a răspuns:

-am eu a4you si l-am luat de pe eMAG cand era 280 ron..acum nu stiu daca o fi mai ieftin.
-nu se incalzeste nicaieri
-telefonul e foarte bun
-detalii despre el gasesti peste tot
-exista si update la soft in caz ca nu il are pe ultimul instalat
-se aude un pic mai incet dar se aude clar, touch-ul e superb [nu trebuie sa apesi pe ecran ca la altele]
-pozele afara la lumina soarelui ies perfecte [in casa sau undeva mai fara lumina ies un pic neclare]
-eu unul nu sunt prea pasionat de telefoane, nu pera vb la tel, nu ma joc, dar ascult muzica seara la culcare si ma tine bateria 4/5 zile...
-am jucat si cateva jocuri si se misca klumea [jocuri cu masini, impuscaturi etc]

calitate pret e belea

5 răspunsuri:
| evellinalalala a răspuns:

Eu am ALLVIEW, si iti pot spune ca merg destul de bine, o am de 2 luni, rezista, desi am avut un nefericit incident ca intr-o zi sa-mi cada din mana si nu s-a intamplat nimic, plus ca are 2 folii de protectie, una care o poti lua, iar cealalta ramane ca si cum ar fi ecranul, folia se zgarie evident, dar cand am luat putin folia ecranul era exact cum l-am cumparat, se cam blocheaza putin la jocuri cei drept dar nu foarte mult. Eu sunt de parere ca se merita, am un coleg care are alta marca a scapat-o intr-o zi pe jos si s-a facut praf, si a mea care a cazut pe ciment nu a patit nimic! Adica, trage si tu concluziile!;-)

| evellinalalala a răspuns:

Si inca ceva, tableta mea nu se incalzeste! Nu stiu tine ti-a spus asta, dar nu este adevarat! Bateria la mine tine 4 zile, si ma si joc, si ascult muzica in fiecare zi pe ea si bateria este foarte buna!

| xDnRx a răspuns:

Toate telefoanele se incalzesc în spate.
Poate merge bine depinde de ram şi de ce vrei sa folosesti. Dacă vrei pentru jocurile nu recomand ca nu o sa ţină cinel ştie ce jocuri.Dar dacă e asa pentru un fb şi din astea merge.

| Bogdan_Sandu_1989 a răspuns:

Allview a4you e praf. acum doua luni l-am schimbat e o porcarie de telefon orinar... ia-ti un Allview P6 life... merge super zici ca e iphone

| Bybanu a răspuns (pentru Bogdan_Sandu_1989):

Baiatul cred ca doreste telefon mai ieftin- el sa rezumat la cv sub 300ron si tu ii dai de 600ron.

la 600 ron mai bine isi ia Samsung http://profitshare.ro/l/1173613