| Dianaaaaaioanaaaaaa a întrebat:

Buna TPU! As vrea sa imi cumpar un telefon si nu stiu ce sa aleg intre Samsung a51 si Motorola g9 plus.Ce pare aveti de ele?

11 răspunsuri:
| MValentin a răspuns:

A 51 mult mult mai bun? apropo la mana a doua găsești telefon mult mai ieftin si mai bun daca ai vrea asa

| siriusblack98 a răspuns:

Eu aș merge pe Motorola. Din cauză că are procesorul și bateria mai bune decât cele de la Samsung. Las aici și comparația dintre cele două https://www.emag.ro/compare/DF9TYWBBM,DSGS67MBM/

| CatalinLaurentiu02 a răspuns:

De ce nu îți iei un iPhone 7 plus sau 8 plus la banii aia? Eu așa am făcut

| NotNamed a răspuns:

Motorola are specificatii mai bune.

| NotNamed a răspuns (pentru CatalinLaurentiu02):

Daca si in 2021 mai incurajam lumea sa ia jafurile alea...

| DomnuPriscu a răspuns:

Samsung a51

| sierra1 a răspuns (pentru NotNamed):

De acord: la grosime, e mai "solid"

| sierra1 a răspuns:

Nu te incurca cu jeguri second-hand sau cu jafuri de 5-6 ani cum mai recomandă unii neaveniți de p-aci. Samsungul bate Motorola la orice capitol deci alegerea ta ar fi firească!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Niciunul! Ia-ți oppo real me 7 pro

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Uite dovada : https://youtu.be/Vv9Y-VsS_C4

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

In 30 de minute ai bateria încărcată full