| sdfsdsd a întrebat:

As vrea sa imi spuna cineva care are iphone 4 si a facut update la IOS daca este multumit de el si daca a avut probleme cu datele telefonului. Multumesc

5 răspunsuri:
| cristimihailov a răspuns:

Doi amici se plangeau ca ios 7 si iphone 4 nu se prea inteleg la viteza.

Dar restul nu pareau afectati.

| sdfsdsd explică (pentru cristimihailov):

Stiu ca ios 7.1 a fost modificat putin sa poata functiona mai bine si la 4, dar nu la fel ca variantele anterioare..eu am o mica problema cu aplicatiile ca mi se tot inchid si ma gandeam ca m-ar ajuta daca as face update

| cristimihailov a răspuns (pentru sdfsdsd):

Iti dai seama ca trebuie sa incerci...

| LTAA a răspuns:

Cu datele nu ai probleme, pentru ca faci BACKUP.

| Stefifanste a răspuns:

Nu am avut probleme. Uneori bug-uri si probleme la viteza dar in rest nu.