| anonim_4396 a întrebat:

as vrea sa imi spuneti daca este ceva site sau unde sa imi bag numarul de telefon si sa vad toate numerele pe care le-am sunat! Pls

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Logic ca nu exista.
poti cere de la operatorul de telefonie desfasuratorul apelurilor, bineinteles, pentru numar pe care esti tu titular

| ziftode a răspuns:

In afara de, desfasuratorul de la providerul de telefonie
chiar nu stiu nimic, care sa iti afiseze DIN TRECUT
sunt sigur ca ar fi ceva aplicatii care ar putea sa inregistreze, dar se aplica numai din momentul in care ai instalat aplicatia, si MAI ALES, daca iti inregistreaza si dupa o eventuala schimbare de telefon, fara salvare, atunci EI STIU TOATE APELURILE TALE, chiar daca asta iti place sau nu

chiar, la un moment dat am avut, NEVOIE... REALA de o aplicatie care sa imi inregistreze tot ce vorbesc la telefon si am gasit chestii TOTAL ORIPILANTE, de gen TREBUIE sa accept ca toate convorbirile mele sa fie inregistrate la ei pe server! FFS, VIATA MEA E PROPRIETATEA LOR, doar pentru ca am nevoie de un serviciu de genul asta, NU?!?

| anonim_4396 explică (pentru ziftode):

Da corect da poate era singura varianta pe care o aveau

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca ai cont my Vodafone sau my Orange, te loghezi acolo si iti arata ultimele apeluri efectuate pe 3 sau 6 luni. Asta pentru cartela prepaid. Daca ai abonament, suni la relatii clienti si soliciti un desfasurator al apelurilor. Odata cu urmatoarea factura iti vor trimite si desfasurator. Pentru acest serviciu se percepe o taxa.

| Lucian2473 a răspuns:

Daca ai abonament poti face cont in retea si vezi acolo apelurile.