| OchiDeVultur a întrebat:

as vrea niste site-uri pentru gay unde sa pot posta numarul de telefon al cuiva sa poata fii sunat de cei care i-au vazut numarul. E pentru o farsa happy

3 răspunsuri:
| Felys a răspuns:

Cam sinistra farsa, cu siguranta te-a suparat rau de tot, poti gasit siteuri pe google de gen, dar imi pare rau nu iti pot ura succes

| OchiDeVultur explică (pentru Felys):

Nu m-a suparat doar pe mine, mi-a suparat toata familia.Tot trimite mesaje cu amenintari si suna in continuu, vreau sa vada cum e sa fii sunat intr-una.

| Dyana8 a răspuns:

Cata imaginatie laughing... N-as vrea sa fiu in locul acelei persoane happy... Gasesti pe google site-uri.

Întrebări recente