| Silvyu_Stratulat_2000 a întrebat:

As vrea sa ma ajutati si pe mine va rog! De ieri cred,dar nu sunt sigur! Cred ca mi s-a degmagnetizat cartela mea Orange! Am semnal,dar cand nu mai am deloc imi scrie no service, iar dupa sim card registered failed! Daca il inchid si-l deschid din nou imi apare din nou Orange! Si tot asa! Va rog ajutati-ma! DAU FUNDA!

Răspuns Câştigător
| darrio2007 a răspuns:

Normal ca scrie no service daca nu ai semnal deloc. Mergi la Orange si daca sunt probleme ti-o schimba gratuit.

1 răspuns:
| OrangeHelper a răspuns:

Salut,

Iti recomandam sa mergi intr-un magazin Orange, iar colegii mei te vor ajuta cu schimbarea cartelei pe baza actului de identitate.

O zi buna,
Orange Helper