| Grigore_Theo_1998 a întrebat:

As vrea si eu părerea vostra. Am un prieten care îmi poate face rost de iphone 6 la 15mil. Dar mieimi place un Allview p7 extreme(avea apărut etc). Allview-ul are camera de 13 megapixeli, cu camera rotativa 1.7.2 procesor dar îmi place cum arata si cum merge iphon-ul. Mie îmi plac enorm de mult amândouă dar nu stiu pe care sa il aleg. Dau fundaa :-)

2 răspunsuri:
| mont a răspuns:

Clar iphone-ul, e net superior. Numa vezi sa nu fie cu teapa la pretul ala.

| dorintbx a răspuns:

Eu sunt de parere ca ar merita mai mult iphone-ul dar la asa pret cred ca o sa iei teapa! Eu sunt de parere ca ar fi mai bine sa iti achizitionezi p7 extreme pentru ca eu am doar cuvinte de lauda pentru firma Allview! Oricum alegerea iti apartine! :*