| qTheo a întrebat:

As vrea si eu părerea vostra. Am un prieten care îmi poate face rost de iphone 6 la 15mil. Dar mieimi place un Allview p7 extreme(avea apărut etc). Allview-ul are camera de 13 megapixeli, cu camera rotativa 1.7.2 procesor dar îmi place cum arata si cum merge iphon-ul. Mie îmi plac enorm de mult amândouă dar nu stiu pe care sa il aleg. Dau fundaa :-D

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Iphone 6 la 15 mil? furat sau cum?

| matrix100 a răspuns:

Si poate sa ne faca si noua rost de iphone 6 la 15 milioane? ca suntem interesati daca are mai multe

| Andreea_Deya_1998 a răspuns:

Eu ti-as sugera sa alegi Allview-ul ..de ce? Pentru ca sincer.mie una nu-mi plac Iphonurile din simplul fapt ca ..primesc si trimit prin bluetooth doar de pe Iphone ..nu te lasa si de pe altele ..si sunt "sofisticate". oricum e alegerea ta, dar alege-l pe celalalt. ..si fa-ti muuuuuuuuulte poze :*

| Krux a răspuns:

Buna, Theo daca ai de ales dintre un Allview P7 si un iPhone 6 ar trebui sa alegi cu toata increderea iPhone-ul, avand in vedere specificatiile si sistemul de operare. Daca ti se pare ca android-ul e mai util, iti recomand un Allview X1 Sould. Il detin de doua luni, si sunt extrem de multumit de el. Are camera de 13 mp iar cea frontala de 5, android Jelly Bean 4.2.1 iar partea cea mai interesanta, 2 GB Ram. Bafta in rezolvarea problemei si o saptamana usoara!