| ovidiu13b a întrebat:

Salut, TPU. Vă rog să mă ajutați cu o problemă, urgent.
Sunt în Orange PrePay.

Sunt în prioada de grație de pe 24 ianuarie. (am opțiunea cu 4e activă, dar sunt în perioada de grație.) Dacă îmi trimite cineva 5e prin transfer credit, mă scoate din perioada de grație? Dacă da, cât timp este valabil creditul primit prin transfer? Mulțumesc, fundă!
p.s: creditul primit(5e) este ACTIV.

5 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
pai daca ai 5 euro credit, activeaza-ti oferta cu minute de 5 euro si e valabil o luna.iar daca ai nevoie de credit(sa suni in afara tarii) tot o luna e valabil creditul.
O zi frumoasa sa aihappy

| ovidiu13b explică (pentru caramela):

... Activez oferta și mă bucur de ea 1 zi?happy pierd 5e degeaba, am aflat. și o zi este activată cartela dacă primesc credit prin transfer, adică 1 zi fără perioada de grație. n-are rost! happy

| caramela a răspuns (pentru ovidiu13b):

O zi e valabil doar daca primesti bonus ori 1 euro, atat timp cat ai 5 euro nu merge sa iti activezi o oferta cu minute?

| ovidiu13b explică (pentru caramela):

Chiar dacă activez, tot intru în perioada de grație happy

| OrangeHelper a răspuns:

Salut,
Prin serviciul Transfer Credit poti primi doar maximum 3 Euro, credit care iti ofera o perioada activa de 5 zile. Gasesti informatia aici http://www.orange.ro/prepay/transfer-ro.html.
O zi buna,
Orange Helpers