| axml34 a întrebat:

Buna TPU.care e cel mai bun facebook pe windows phone..ca mie mi se pare ca nici unul nu e bun. facebook-ul care e instalat pe el merge bine dar nu apar pozele prietenilor, mai rar apar doar portrete de amintire cu zicale...altul e bun dar se misca greu si cant dai pe butonul de back iese de tot ce dracu sunt cu toate astea, nici unul nu e de calitate

1 răspuns:
| ßhăă_Razvan_1994 a răspuns:

Heii! Pai cea mai buna aplicatie Facebook este cea care este creata de compania Facebook! Nu aplicatia este problema poate telefonul tau merge greu.Dar daca nu este asta problema cauta site-ul la compania telefonului respectiv si poate gasesti aplicatiile potrivite! Funda?