| Secret2000 a întrebat:

Salut.
Folosesc telefonul Nokia Lumia 520, problema la telefonele cu windows phone este aplicatia Facebook. Este o prostie de aplicatie, nu apar notificarile, nu apar postarile prietenilor doar ale paginilor. Cine are windows phone intelege ce vreau sa spun.
Acum intrebarea mea este de unde pot descarca o aplicatie facebook pentru windows phone 8.1 putin mai vechie. Care sa mearga toata bine. Specific ca aceasta aplicatie nu a fost mereu un dezastru. Inainte sa-si faca update mergea foarte bine. Dar de cand cu ultimele update-uri abia mai merge. Nu este vina telefonului. Asa se intampla pe toate dispozitivele cu windows phone. Daca aveti sa-mi dati prima aplicatia facebook v1 care a aparut pe windows phone ar fi minunat. Eu am cautat ceva vreme pe google, dar nu am gasit-o.

2 răspunsuri:
| RaduuuxD a răspuns:

1. Veche* 2. Încearcă sa faci un update la telefon sau da-i un restart. Tot 520 am si eu. Stiu ca Fb pe WP are ceva probleme, dar ele nu intra peste news feed.

| Secret2000 explică (pentru RaduuuxD):

Salut.
Multumesc pentru corectare.
Nu am ce update sa fac la telefon. Este la zi cu tot.
Daca te uiti la parerile utilizatorilor, pe pagina de aplicatii la windows phone vei vedea ca multi se plang de problema news feed-ului. Voi incerca sa-i dau un restart, dar sunt sigur ca nu este de la asta, deoarece i-am mai dat o data. Mi-a spus un prieten sa instalez aplicatia facebook, apoi sa-i dau restart la telefon. Dupa ce se restarteaza sa nu-i mai fac update la facebook pentru ca ramane prima versiune v1. O fi adevarat?