| WorldOfTheSkate a întrebat:

Care este cel mai bun launcher pentru android care sa semene cu Samsung galaxy?

3 răspunsuri:
| Politaiu a răspuns:

Go Laucher Ex - il descarci din google play, apoi cauti in google play go laucher ex S3 si descarti, apoi intri in go laucher ex, iti apare features si instalate, apesi pe instalate, si unde vezi tema apesi pe ea si trebuie sa iti apara apoi APPY! Funda?

| WorldOfTheSkate explică (pentru Politaiu):

Mersi de raspuns, dar eu nu vreau go launcher eu vreau sa fie launcher Samsung galaxy oficial, sau zi-mi alte launcher care sunt bune. Daca imi zici iti dau funda!

| Politaiu a răspuns:

Holo laucher