| alexgalatzi a întrebat:

Buna,TPU? Ce parere aveti despre telefonul Lg Optimus L9? E telefon bun? Are LAG, BUG? Ruleaza bine? Se inteapa in jocuri sau pe internet? In comparatie cu Sony Xperia U difera doar memoria RAM? Care este mai bun?

3 răspunsuri:
| CM7YRE a răspuns:

Recomand Lg optimus pentru ca ai mai multa memorie disponibila, ai sistemul de operare ICS ce-i mai nou, ai o rezolutie full hd fata de hd -ul de pe Sony. Daca il vrei pentru poze, ia Sony. Daca vrei pentru orice altceva, ia Optimus, Uite care ar fi cel mai bun pret: http://bit.ly/1bBc03k Poti chiar sa-l compari sa vezi diferentele.

| sergiustephan a răspuns:

Nu iti recomand Lg... nu sunt de calitate. la inceput o sa-ti placa dar pe parcurs o sa inceapa cu crash-urile...crede-ma!

| dyaclaudia a răspuns:

Daca chiar vrei un telefon bun alege Samsung galxy s4, daca nu ai buget opteaza pentru un Samsung s2, eu am un Samsung galaxy s4 mini si sunt foarte multumita de el! Paa