| alexgalatzi a întrebat:

Salut,TPU! Merita sa achizitionez un Sony Xperia U? E telefon bun,are BUG-uri, LAG-uri? Ruleaza bine? Memoria RAM e suficienta pentru jocuri astfel incat sa mearga bine? In comparatie cu Samsung Galaxy S Advance diferenta dintre ele este doar ecranul Super Amoled si memoria RAM?

Răspuns Câştigător
| Shock_Electrik_1984 a răspuns:

U este mai mic si cu memorie mai mica deca S Advance, le-am detinut pe ambele, problema este ca U se misca mult mai bine, face poze mult mai clare si mai bine focalizate, deci din punct de vedere practic este mai bun. Pe Advance cand primeam peste 40 de mailuri nu mai mergea deloc, suna cu intarziere, nu puteam sa raspund, mi-a creeat numai neplaceri. Chiar daca din punct de vedere tehnic pare mai slab, practic este mult mai bun. Te sfatuiesc sa achizitionezi U. O sa fi multumit.

1 răspuns:
| Samy98 a răspuns:

Creda ca e un telefon bun.