| Strepix a întrebat:

Ce telefon este acela de la minutul 3:54 de aici www.youtube.com/watch?v=OYgHlQ8XepA

6 răspunsuri:
| TheCosmin02 a răspuns:

E Samsung galaxy alpha mi-am dat seama dupa display happy
ma pricep la Samsung
sunt sigur 100% ca e galacy alpha

| Razvan199996 a răspuns:

TheCosmin02 habar nu ai despre Samsung. Strepix telefonul de la minutul 3:54 este un Samsung Galaxy S5 mini.

| TheCosmin02 a răspuns (pentru Razvan199996):

Nu e s5 mini a spus ca are ecranul de 4.7" nu de 4.5"

| Strepix explică (pentru TheCosmin02):

Atunci credea ca 4, 7" era diagonala displayului al telefonului Karbonn A19.

| TheCosmin02 a răspuns (pentru Strepix):

Da are dreptate s5 mini dar iti recomand un s4, note3, s5, note4, galaxy alpha, s5 mini nu se compara cu cele mentionate mai sus iar daca vrei cu desingul ala ia-ti s5!
happy

| Razvan199996 a răspuns:

Habar nu ai, uită-te la desingul Samsungului Alpha și apoi S5 mini dupa uitate la video