| DenisIonut01 a întrebat:

TPU,

Ce telefon este in pozele astea?

http://img801.imageshack.us/img801/5972/fdku.png

http://img189.imageshack.us/img189/5033/c8np.png

P.s mi se pare ca este HTC dar sistemul de operare daca va uitati la bara de sus arata ca la LG.

Am editat intrebaera modificand al doilea link.

6 răspunsuri:
| Danzell a răspuns:

El arata ca HTC pare ca un una din variantele de HTC Desire. dar de obicei in aplicatiile de prezentare nu folosesc un model anume ci un template.
interfata te asigur ca nu este LG. cel mai probabil este interfata standard android 4.1 sau peste. ori asta ori interfata HTC

| DenisIonut01 explică (pentru Danzell):

Android jelly bean stock nu are albastru ala asa deschis si interfața de pe HTC asta sigur e de la LG, cauta pe google sau YouTube LG jelly bean, HTC are interfata proprie cei drept urata. Dar ma rog, ce model este acel HTC?

| Danzell a răspuns (pentru DenisIonut01):

Eu am LG O2x si te asigur ca nu am avut nici un fel de verde
la android 2.3 a fost verde pana si Samsung a avut cu verde. ma rog chestia asta depinde de la telefon la telefon. nu e un standard neaparat.

| Vvistula a răspuns:

E HTC datorita butonului de back, LG nu foloseste acel model.

| DenisIonut01 explică (pentru Vvistula):

Bine bine dar ce model HTC

| Vvistula a răspuns:

Seamana cel mai mult cu desire sc chiar daca nu se vede difuzorul de sus.