| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU cine ma ajuta si pe mine sa imi fac un upgrade la android pe Samsung Galaxy s2! Mentionez ca am versiunea 4.0.3!

Răspuns Câştigător
| RB26DETT a răspuns:

Cel mai bine ar fi sa te duci la cineva ce se pricepe la asta, face update-uri la software zi de zi, sunt multi care au incercat sa faca update sai au ajuns sa nu le mai porneasca telefonul sa dea erori mereu deci nu ar fi recomandat! mai ales daca nu esti in domeniu si nu te pricepi. eu m-as multumi cu ce ai tu!