| LalaMarye a întrebat:

cum pot sa trimit muzica prin bluetooth la telefonul Samsung galaxy ace duos? Funda:*

Răspuns Câştigător
| octa24 a răspuns:

Du-te la fisierele mele la melodie dai partajare si wualla

3 răspunsuri:
| TonyGamesLion a răspuns:

Pai 1:Te duci in telefon sa deschizi bluetooth apoi deschizi bluetooth de la calculator acolo in bara 2.alegi melodia 3:dai click dreapta pe ia 4:sent to 5 uitate dupa Bluetooh il alegi telefonul tau. Sper sa iti fie de folos raspunsul

| LalaMarye explică (pentru TonyGamesLion):

Eu ma refeream sa trimit muzica din telefon al alt telefon, nu din calculator ca asa stiuwinking

| TonyGamesLion a răspuns (pentru LalaMarye):

Aa pai atunci du-te tot pe melodie apasa trimitere prin bluetooth apoi dai scaneaza si dupa ce a gasit telefonul dai pe el ^_^

| octa24 a răspuns (pentru LalaMarye):

Du-te la fisierele mele la melodie dai partajare si wualla