| BlueFox a întrebat:

cum pot vedea cati Euro am pe telefonul meu? (Telekom). Multumesc!

Răspuns Câştigător
| aniladamlazariuc2297 a răspuns:

Pentru a afla creditul si valabilitatea cartelei pe care o utilizezi, ai posibilitatea sa tastezi una din secventele *100# sau *134# de pe cartela Telekom Romania Mobil sau sa apelezi in mod gratuit numarul 1234 al Seviciului de Relatii cu Clientii.

1 răspuns:
| Valentinaldoilea a răspuns:

E cartele prepay? Trebuie sa fie un numar scurt care iti arata creditul.
Poate te ajuta: http://telekomro.custhelp.com/......-info-cost