| darkstyle99 a întrebat:

Buna TPU.
Daca am prelungit abonamentul la telekom si am primit un telefon (prin curier cu tot cu contract) care nu merge actualizat la Android trebuie returnat tot prin curier sau pot merge la un magazin ori sa mi-l schimbe ori sa il repare daca nu pot inchide contractul.

Funda

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu trebuie rturnat ca-i aparat nou si nu-i defect, probabil nu stii tu sa-l folosesti corect.
Contacteaza Telekom, cere la serviciul tehnic si te vor ajuta ei sa-l setezi.

| darkstyle99 explică (pentru Violleta2022):

Stiu sa il folosesc chiar foarte bine

| PrintesaGumitaa a răspuns:

Nu ti se va da altul pentru ca nu il poti actualiza. Asta nu e o defectiune. Cel mai probabil nu exista acea actualizare pentru modelul tau de telefon.

| Nicola_Claudiu_1997 a răspuns (pentru PrintesaGumitaa):

Cel mai ok ar fi sa mergi intr-un magazin telekom si sa vorbesti cu angajatii

| darkstyle99 explică (pentru PrintesaGumitaa):

Daca imi arata sa descarc actualizarea eu cred ca exista