| Mario1999 a întrebat:

Salut TPU-istilor! As vrea sa stiu cat as putea lua pe un Samsung Galaxy S Plus mai mult decat impecabil. Are schimbata carcasa completa, ecran si capac baterie originale. Tinut oricum cu grija. Are toate accesoriile din fabrica, la cutie cu tot cu hartii. Adica incarcator, usb si cati + o folie pusa deja pe ecran si 3 huse. Functioneaza in orice retea si accepta carduri micro SD de pana la 64 GB. Plus ca are memoria interna 8 GB. Am pe el Android 2.3.6. Cel mai bun pentru acest telefon. Date tehnice: Camera 5 MP, memorieinterna 8 GB, ecran Super-Amoled 4", Procesor 1, 4 GHz, baterie 2650 mAh. As dori sa stiu cu ce pret l-as putea vinde si cat as lua pe el. Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Raptorz a răspuns:

Hmm... galaxy S? pai la ce dotari i-ai facut nu stiu as zici 750-800lei.
Un S simplu fara procesorul acela urias si baterie, ar costa undeva la 450-500lei
(c-am cat un mini 2 nou).