| lovemyname a întrebat:

Sa-mi vand iPod-ul Touch 4G 8GB nou cu 300 lei?
Am tot la el....cutie,casti,cablu usb,incarcator,carticele, am 2 huse, folie
Ce spune-ti?
Astept Multe Raspunsuri!
Multumesc!

4 răspunsuri:
| eAnne a răspuns:

Daca nu mai ai nevoie de el, si ai nevoie de bani eu zic sa il vinzi. Te descurci tu happy

| Xellita a răspuns:

Nu cred ca ar trebui sa il vinzi asa ieftin, pana la urma daca ai de toate si e in stare buna si e si nout, nu cred ca iti convine nici tie ca il dai asa de ieftin... Sau depinde si de cat ai dat si tu pe el, daca ai dat cu mult mai mult celui care o sa ii convina de pret o sa fie doar cumparatorul... Bafta! :p

| Sp3dYx a răspuns:

Hmmm...iPod Touch 4G 8GB cu 300 de lei sa il vinzi nu e prea convenabil pentru tine mai ales ca e nou vinde-l cu mai mult vreo 700-800 lei. Daca l-ai da cu 300 de lei la prima vizualizare pe net ti l-a si luat. Funda?

| robybany a răspuns:

Da potii sa mi-l vinzi mie astept id-ul tau de mess pentru a vorbi mai multe big grin